Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Po
2
Ži
3

4
Ky
5
Ke
6
Ol
7

8
Kv
9
Žd
10
Sm
11
No
12
Če
13
1. Květinov 158 17,02HB
NP
17,42
17,99
17,85
18,96
17,33
18,08
NP
17,02
17,24
18,04
NP
19,05
2. Kunemil 153 17,43HB
19,37
17,98
17,72
18,29
18,47
NP
17,85
NP
17,61
17,78
19,02
17,43
18,37
3. Podmoklany A 144 17,24HB
18,67
18,36
17,94
18,97
19,04
18,35
20,19
17,80
17,80
18,62
DSQ
17,24
19,22
4. Kejžlice 143 17,52PE
19,94
-
19,03
18,07
18,69
17,52
18,20
19,11
17,62
17,64
17,56
17,53
18,85
5. Olešná 125 16,75HB
NP
--
16,75
--
17,70
18,98
17,09
-
17,35
16,84
18,53
6. Kynice 115 17,51HB
19,08
17,72
18,19
NP
20,38
NP
19,75
20,09
18,00
18,31
18,34
17,51
18,99
7. Věž 106 18,07HB-
19,41
18,59
18,15
18,22
18,88
18,97
NP
18,07
19,09
20,03
18,27
18,99
8. Nová Ves u Světlé 98 17,15HB
29,38
20,61
18,68
18,43
19,94
NP
17,73
20,44
17,15
17,55
17,80
NP
21,90
9. Golčův Jeníkov 81 18,17HB
31,61
-
19,27
18,43
18,17
18,42
NP
32,29
19,70
19,29
18,52
21,02
18,84
10. Příseka 77 18,69HB
19,76
21,65
18,92
18,81
18,98
18,87
18,69
NP
22,80
19,26
18,72
20,00
19,26
11. Česká Bělá B 71 17,85HB
NP
19,04
18,91
17,85
22,00
25,26
25,00
20,49
20,84
19,42
18,14
19,13
19,83
12. Petrovice 58 18,55HB
19,48
19,45
20,85
18,55
19,01
19,82
27,80
NP
NP
19,08
20,03
20,20
19,84
13. Žižkovo Pole B 45 18,70HB
20,13
20,08
18,78
21,56
22,43
20,38
NP
21,22
19,25
NP
21,33
18,70
22,89
14. Žižkovo Pole A 44 18,31HB
18,76
18,31
21,76
NP
19,46
-
19,13
-
NP
---
21,00
15. Vepříkov 41 18,76HB
19,68
NP
18,98
NP
-
20,41
18,76
21,07
NP
--
18,92
21,04
16. Česká Bělá C 38 18,72HB
20,55
34,36
19,11
28,66
26,26
19,79
18,72
20,08
NP
26,00
19,54
19,03
NP
17. Jindřichovice 27 18,43JI
18,74
18,43
19,17
NP
---------
18. Malčín 26 20,59HB
21,17
23,05
24,31
21,15
20,90
22,56
23,55
22,70
20,59
22,22
21,24
21,16
23,07
19. Smilov 19 18,89HB--
40,92
19,17
---
18,89
--
26,38
NP
19,54
20. Podmoklany B 18 19,10HB
NP
19,10
-
21,39
---
19,34
--
21,78
-
NP
-. Světlá nad Sázavou 18 19,65HB
37,48
30,20
21,36
19,72
27,76
19,86
NP
27,63
27,47
20,07
NP
32,62
19,65
22. Bříšťany 17 18,53JC-------
18,53
-----
23. Česká Bělá A 15 18,80HB-------
18,80
-----
24. Zdislavice 7 20,08HB
25,49
-
20,98
20,08
20,81
---
21,37
---
21,12
-. Výsonín 7 20,42CR-----
23,61
20,42
------
26. Kámen 5 18,56HB---
18,56
---------
27. Loukov 4 20,19MB-
20,19
-----------
-. Pohled 4 20,76HB-
21,81
-
NP
20,76
---
NP
NP
22,04
-
21,12
-. Humpolec 4 23,00PE-----
27,11
-
23,00
NP
25,26
---
30. Rynárec 3 25,08PE
25,08
------------
31. Předín 0 18,16TR---
18,16
---------
-. Kostelec u Heřmanova Městce 0 18,71CR--------
18,71
----
-. Hrobice 0 18,98PA--------
18,98
----
-. Kejžlice B 0 39,29PE-----
39,29
-------
-. Sobíňov 0 NPHB------------
NP
-. Střížov 0 NPHB
NP
------------
-. Ždírec 0 NPHB------------
NP
-. Libkova Voda 0 NPPE-------
NP
-----
-. Podmoklany 0 NPHB---------
NP
---


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: