Rok:

Výsledky ročníku 2009 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Po
2
Ku
3

4
Ke
5
Ol
6

7
No
8
Če
9
1. Olešná 112 17,32HB
17,79
NP
19,28
17,32
17,94
17,95
18,65
20,42
17,67
2. Kámen 101 16,80HB
18,35
17,59
17,99
29,54
19,54
16,80
18,75
NP
17,93
-. Nová Ves u Světlé 101 17,36HB
19,08
17,71
18,86
17,36
20,97
18,21
18,97
17,79
18,27
4. Květinov 95 17,38HB
18,25
---
17,53
-
17,61
17,57
17,38
5. Podmoklany 90 17,34HB
NP
17,98
19,11
NP
17,69
17,34
18,64
18,17
NP
6. Kejžlice 71 17,64PE
19,76
17,72
NP
17,72
20,40
21,04
18,97
17,64
18,02
7. Česká Bělá 60 17,71HB
19,11
18,86
21,94
NP
27,93
18,11
27,16
17,86
17,71
8. Kunemil 46 18,36HB
20,51
18,55
20,88
18,36
18,81
18,81
NP
NP
NP
9. Nová Ves u Světlé B 45 18,42HB
19,65
25,35
20,97
19,27
24,39
18,42
21,01
18,71
29,48
10. Radňov 29 18,61HB
NP
NP
NP
19,42
18,61
19,38
21,29
19,54
19,06
11. Sedlatice 28 17,53JI
18,41
---
17,79
-
NP
-
17,53
12. Věž 26 18,56HB
20,01
21,36
21,21
NP
NP
18,62
-
NP
-
21,64
NP
18,56
NP
13. Výsonín 18 18,33CR----
18,33
--
19,09
-
14. Nevcehle 17 17,87JI
17,87
--------
15. Želetava 15 17,68TR
NP
----
17,68
---
16. Příseka 14 19,33HB
23,20
25,26
31,73
19,33
19,81
20,35
NP
NP
20,55
17. Chotěmice 9 18,43TA
18,43
--------
18. Meziříčko 7 20,00TR-
20,00
-------
19. Zdislavice 5 24,72BN--
24,72
------
20. Česká Bělá B 4 19,60HB
NP
32,56
NP
19,60
20,30
26,71
NP
NP
NP
21. Česká Bělá E 3 18,90HB--------
18,90
-. Smilov 3 20,80HB
NP
--
20,80
-
NP
-
22,61
-
-. Frýdnava 3 23,04HB-----
56,25
23,04
--
-. Kunemil B 3 25,57HB--
25,57
------
25. Kámen B 2 20,03HB
NP
----
20,03
NP
--
-. Olešná B 2 21,65HB-----
25,35
31,53
-
21,65
-. Dolní Krupá 2 21,68HB
23,18
30,16
NP
36,92
NP
21,68
46,51
-
23,66
-. Kynice 2 27,68HB--
32,22
---
40,14
NP
27,68
29. Podmoklany B 1 20,46HB
NP
42,67
------
20,46
-. Krasonice 1 21,49JI
21,49
--------
-. Jitkov 1 21,70HB-
25,19
NP
NP
21,70
31,20
--
27,40
-. Dolní Krupá B 1 23,72HB-----
23,72
34,62
-
28,10
-. Humpolec 1 26,02PE---
26,02
NP
----
-. Světlá nad Sázavou 1 29,43HB-------
29,43
-
35. Žďár 0 17,74JH-
17,74
-------
-. Stará Říše 0 17,90JI-
17,90
------
NP
-. Netín 0 18,76ZR
NP
NP
--
18,76
----
-. Kunětice 0 21,28PA-
21,28
-------
-. Rynárec 0 21,83PE
21,83
--------
-. Střížov 0 23,77HB
23,77
--------
-. Radkov 0 23,95JI
23,95
--------
-. Rohovládova Bělá 0 24,18PA----
29,75
24,18
---
-. Uhelná Příbram 0 25,87HB-
25,87
-------
-. Kejžlice B 0 26,03PE----
26,03
----
-. Žižkovo Pole 0 29,62HB--
NP
-----
29,62
-. Boršov 0 33,14HO--------
33,14
-. Petrovice 0 36,56HB-----
36,56
---
-. Koječín 0 38,45HB
38,45
--
42,83
-----
-. Počátky 0 NPHB--------
NP
NP
-. Horní Krupá 0 NPHB-----
NP
---
-. Dobrnice 0 NPHB--
NP
------
-. Příjemky 0 NPHB--------
NP
-. Mirošov 0 NPJI
NP
--------
-. Předín 0 NPTR
NP
--------


Celkem se účastnilo:  71 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: