Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Po
2
Ži
3
Žd
4
Ke
5

6
Ky
7

8
Kv
9
Ol
10
Ve
11
Sm
12
No
13
Če
14
1. Olešná 209 17,05HB
18,83
NP
18,05
17,49
17,05
18,21
20,54
17,84
18,05
17,32
18,27
17,44
17,49
17,42
2. Květinov 171 17,28HB
21,65
18,24
23,11
17,97
17,71
17,77
17,72
17,28
NP
18,00
17,49
17,85
18,91
18,86
3. Nová Ves u Světlé 151 17,67HB
20,58
-
17,99
17,84
NP
18,24
18,93
18,16
17,79
17,93
NP
18,41
17,67
18,09
4. Žižkovo Pole 132 17,83HB
19,30
18,48
17,83
26,19
17,83
20,34
18,80
18,85
20,35
18,52
NP
18,11
18,81
NP
5. Příseka 100 18,60HB
19,43
18,60
18,86
20,66
18,74
NP
20,39
18,65
21,31
19,73
19,22
18,71
NP
19,12
6. Česká Bělá B 95 18,20HB
19,63
18,20
18,48
18,49
18,87
NP
21,27
32,62
20,48
NP
19,32
22,51
19,18
18,33
7. Kynice 94 17,94HB
20,86
18,55
19,23
NP
18,72
18,40
19,39
20,73
18,52
21,07
19,40
19,19
27,35
17,94
8. Podmoklany 92 18,04HB
24,68
18,89
21,26
18,74
19,51
NP
19,61
18,31
NP
18,04
18,41
18,50
NP
18,78
9. Dolní Krupá 90 18,39HB
24,85
18,39
18,81
19,61
20,55
19,86
19,60
18,65
25,11
21,49
18,60
NP
18,91
20,49
10. Kejžlice 88 17,76PE
NP
--
17,76
17,97
18,21
19,04
21,54
22,07
20,97
-
23,60
18,26
18,59
11. Česká Bělá A 78 17,66HB
NP
-
NP
19,45
18,41
--
18,36
17,66
--
18,56
18,43
20,07
12. Věž 75 17,49HB
NP
NP
20,72
20,84
20,00
19,92
20,57
17,49
18,04
17,96
NP
28,65
19,02
-
-. Žižkovo Pole B 75 18,04HB
19,92
19,51
18,04
-
18,22
20,81
NP
19,80
18,67
23,93
22,61
19,25
18,60
23,67
14. Petrovice 55 18,59HB
20,13
NP
19,55
NP
18,59
20,58
30,10
19,49
NP
18,63
20,72
21,15
18,93
NP
15. Sedlatice 40 16,79JI
18,14
-
16,79
-----------
16. Česká Bělá C 35 18,74HB--
20,40
20,40
NP
--
20,23
NP
20,52
18,74
21,43
NP
NP
17. Vepříkov 32 19,13HB
22,45
23,91
24,49
NP
20,94
19,13
20,61
24,58
NP
19,62
NP
NP
19,78
20,59
18. Předín 30 18,17TR
18,52
----
18,17
--------
19. Malčín 25 19,55HB
NP
20,38
31,55
NP
-
22,04
22,46
20,28
22,22
21,13
19,55
24,05
21,75
22,24
20. Plumlov 20 16,67PV-----
16,67
--------
21. Bezděkov pod Třemšínem 17 17,67PB-----
17,67
--------
22. Smilov 16 19,78HB--
19,78
--
24,22
40,53
---
30,47
21,66
21,33
20,93
23. Podmoklany B 15 19,59HB-
20,62
---
19,59
---
20,88
----
24. Světlá nad Sázavou 14 19,34HB--
NP
26,51
21,41
NP
21,81
---
19,34
NP
NP
23,35
25. Boršov 13 18,40JI-------------
18,40
-. Golčův Jeníkov 13 20,59HB-----
NP
NP
21,10
-
20,76
21,75
-
21,80
20,59
27. Zdislavice 11 21,27HB
22,22
22,24
30,21
22,28
24,87
NP
26,12
21,27
NP
NP
-
NP
22,19
NP
28. Bohdalín 9 19,81PE
19,81
-------------
29. Krasonice 8 19,86JI
19,86
-------------
30. Výsonín 7 19,52CR--------
NP
19,52
----
31. Rynárec 6 19,20PE
NP
------
19,20
-----
NP
32. Oponešice 3 20,99TR
20,99
-------------
33. Herálec 2 20,83HB-
NP
20,83
--
NP
-
29,26
--
NP
---
34. Kunemil 0 19,32HB-------------
19,32
-. Kámen 0 22,60HB-----
22,60
--------
-. Kamenice nad Lipou 0 25,69PE
25,69
-------------
-. Pohled 0 26,46HB-------------
26,46
-. Rohovka 0 30,74PE
30,74
-------------
-. Choltice 0 NPPA---------
NP
----
-. Krásná Hora 0 NPHB-------
NP
------
-. Česká Bělá 0 NPHB
NP
-------------
-. Údavy 0 NPHB-
NP
------------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: