Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Ži
2
Ky
3

4
No
5
Ke
6

7
Po
8
He
9
Sm
10
Ol
11
Kv
12
Če
13
1. Květinov 192 16,91HB
18,54
17,82
22,86
17,84
17,44
18,02
18,97
16,97
16,91
17,74
18,13
17,08
18,81
2. Kynice 191 17,00HB
18,03
18,07
17,95
17,60
21,19
17,55
17,96
17,27
17,39
17,00
17,76
17,34
NP
3. Nová Ves u Světlé 160 17,53HB
18,91
37,73
18,63
18,34
17,98
17,91
17,85
18,41
17,53
22,70
18,10
17,86
18,40
4. Petrovice 137 17,54HB
23,02
17,54
21,18
NP
18,33
17,95
17,79
18,24
17,73
18,10
19,34
17,91
19,76
5. Česká Bělá B 122 17,50HB
19,68
29,27
26,77
18,71
19,19
17,50
18,09
17,76
18,74
18,19
18,43
19,04
21,83
6. Žižkovo Pole B 112 16,96HB
39,83
19,08
19,70
17,94
29,58
18,38
17,86
16,96
29,76
17,86
29,68
18,24
NP
7. Vepříkov 107 17,84HB
25,96
17,84
19,64
19,51
18,46
22,58
19,50
18,57
18,11
18,70
18,95
19,28
19,25
8. Pohled 106 17,71HB
25,11
19,97
20,30
18,52
17,71
20,07
19,08
18,83
18,37
19,14
18,00
NP
19,31
9. Kámen 105 18,08HB
19,70
19,67
18,99
29,09
18,29
19,35
18,27
18,08
18,28
24,80
31,56
27,99
19,56
10. Věž 64 19,29HB
19,52
26,82
NP
19,43
25,95
DSQ
19,73
NP
19,29
20,92
19,31
19,32
40,46
11. Smilov Dobrá 57 18,40HB
23,05
18,40
19,04
34,16
19,48
-
20,92
--
18,61
-
NP
-
12. Srch S 56 17,81PA
19,17
17,81
18,59
29,52
NP
20,20
-------
13. Světlá nad Sázavou B 36 19,26HB
19,88
NP
25,69
NP
21,95
19,26
20,09
--
33,83
21,04
--
14. Česká Bělá A 31 18,06HB
NP
---
19,23
-
NP
--
29,80
--
18,06
15. Žižkovo Pole A 30 18,72HB-
20,06
-------
NP
18,75
18,72
30,02
16. Světlá nad Sázavou A 25 21,83HB
22,14
-
NP
NP
-
36,28
NP
24,97
21,83
NP
23,47
26,87
NP
17. Nevcehle 20 17,15JI----------
17,15
--
18. Olešná 17 17,40HB
NP
---------
17,40
--
-. Hrobice 17 18,19PA
18,19
------------
20. Choltice 13 18,56PA
18,56
------------
21. Podmoklany A 11 17,88HB-------
17,88
-----
-. Česká Bělá comeback 11 18,02HB-----------
18,02
MS
23. Milíčov 7 21,49JI------
21,49
--
25,71
---
24. Zdislavice 5 20,43HB------
21,88
----
20,43
-
-. Podmoklany B 5 23,02HB-------
23,02
-----
26. Rynárec 2 23,36PE
23,36
------------
27. Stéblová D 0 27,48PA-
27,48
-----------
-. Krásná Hora 0 28,21HB------
28,21
------
-. Rohovka 0 NPPE
NP
------------
-. Srch J 0 NPPA
NP
------------
-. Kejžlice 0 NPPE-----
NP
-------
-. Krasonice 0 NPJI
NP
------------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Ži
2
Ky
3

4
No
5
Ke
6

7
Po
8
He
9
Sm
10
Ol
11
Kv
12
Če
13
1.Pohled 110 16,95HB-
17,74
17,04
18,55
19,81
18,16
17,45
17,49
24,06
29,75
17,12
16,95
17,32
2.Herálec 73 17,84HB-
31,36
18,49
29,62
21,47
20,27
18,27
17,84
30,10
19,89
18,20
18,90
18,79
3.Dolní Krupá 69 17,18HB-
19,13
23,55
19,32
NP
18,13
30,78
-
17,38
17,18
18,77
17,34
21,29
4.Česká Bělá XS 37 20,30HB--
21,65
21,74
20,68
31,28
20,30
20,32
---
21,26
22,75
5.Lučice 32 20,31HB-
23,02
24,83
NP
20,38
20,90
20,31
-
21,16
-
NP
-
26,11
6.Olešná 17 19,74HB-
25,77
---
21,50
20,61
20,15
--
19,74
25,97
33,40
7.Veselý Žďár 6 21,51HB--
22,89
-
21,51
--------
8.Nová Ves u Světlé 5 25,11HB----
25,52
------
25,63
25,11
9.Chotěboř 4 23,85HB-
23,85
-----------
10.Ždírec nad Doubravou 0 37,73HB------------
37,73


Celkem se účastnilo:  55 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: