Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Po
2
Ži
3

4
Ky
5
Ke
6
Ol
7

8
Kv
9
Žd
10
Sm
11
Body
1. Květinov 158 17,02HB
0
20
15
17
11
20
13
0
20
20
13
149
2. Kunemil 153 17,43HB
11
15
20
9
15
0
15
0
13
13
7
118
3. Podmoklany A 144 17,24HB
20
11
17
3
8
15
5
20
10
10
0
119
4. Kejžlice 143 17,52PE
7
-
5
13
13
17
11
10
11
15
17
119
5. Olešná 125 16,75HB
0
--
20
--
20
11
17
-
20
88
6. Kynice 115 17,51HB
13
17
13
0
5
0
6
7
9
11
10
91
7. Věž 106 18,07HB-
7
11
11
17
10
8
0
8
8
5
85
8. Nová Ves u Světlé 98 17,15HB
1
3
10
8
6
0
17
6
15
17
15
98
9. Golčův Jeníkov 81 18,17HB
0
-
2
8
20
13
0
0
4
6
9
62
10. Příseka 77 18,69HB
8
0
7
4
10
11
10
0
0
7
8
65
11. Česká Bělá B 71 17,85HB
0
9
8
17
1
2
1
5
2
5
11
61
12. Petrovice 58 18,55HB
10
6
1
6
9
8
0
0
0
9
5
54
13. Žižkovo Pole B 45 18,70HB
6
5
9
0
0
6
0
3
5
0
2
36
14. Žižkovo Pole A 44 18,31HB
15
13
0
0
7
-
7
-
0
--42
15. Vepříkov 41 18,76HB
9
0
6
0
-
5
9
4
0
--33
16. Česká Bělá C 38 18,72HB
5
0
4
0
0
9
3
8
0
1
6
36
17. Jindřichovice 27 18,43JI
17
10
0
0
-------27
18. Malčín 26 20,59HB
4
0
0
0
2
4
2
2
3
3
3
23
19. Smilov 19 18,89HB--
0
0
---
13
--
0
13
20. Podmoklany B 18 19,10HB
0
8
-
0
---
9
--
1
18
-. Světlá nad Sázavou 18 19,65HB
0
0
0
2
0
7
0
0
0
4
0
13
22. Bříšťany 17 18,53JC-------
17
---17
23. Česká Bělá A 15 18,80HB-------
15
---15
24. Zdislavice 7 20,08HB
2
-
0
1
3
---
1
--7
-. Výsonín 7 20,42CR-----
3
4
----7
26. Kámen 5 18,56HB---
5
-------5
27. Loukov 4 20,19MB-
4
---------4
-. Pohled 4 20,76HB-
0
-
0
4
---
0
0
0
4
-. Humpolec 4 23,00PE-----
1
-
1
0
2
-4
30. Rynárec 3 25,08PE
3
----------3
31. Předín 0 18,16TR---
0
-------0
-. Kostelec u Heřmanova Městce 0 18,71CR--------
0
--0
-. Hrobice 0 18,98PA--------
0
--0
-. Kejžlice B 0 39,29PE-----
0
-----0
-. Střížov 0 NPHB
0
----------0
-. Ždírec 0 NPHB-----------0
-. Libkova Voda 0 NPPE-------
0
---0
-. Podmoklany 0 NPHB---------
0
-0
-. Sobíňov 0 NPHB-----------0


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: