Rok:
Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kv 1 | Po 2 | Ži 3 | Ká 4 | Ky 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Květinov | 158 | 17,02 | HB | 63 | |||||
2. | Kunemil | 153 | 17,43 | HB | 70 | |||||
3. | Podmoklany A | 144 | 17,24 | HB | 59 | |||||
4. | Kejžlice | 143 | 17,52 | PE | - | 38 | ||||
5. | Olešná | 125 | 16,75 | HB | - | - | - | 20 | ||
6. | Kynice | 115 | 17,51 | HB | 48 | |||||
7. | Věž | 106 | 18,07 | HB | - | 46 | ||||
8. | Nová Ves u Světlé | 98 | 17,15 | HB | 28 | |||||
9. | Golčův Jeníkov | 81 | 18,17 | HB | - | 30 | ||||
10. | Příseka | 77 | 18,69 | HB | 29 | |||||
11. | Česká Bělá B | 71 | 17,85 | HB | 35 | |||||
12. | Petrovice | 58 | 18,55 | HB | 32 | |||||
13. | Žižkovo Pole B | 45 | 18,70 | HB | 20 | |||||
14. | Žižkovo Pole A | 44 | 18,31 | HB | 35 | |||||
15. | Vepříkov | 41 | 18,76 | HB | - | 15 | ||||
16. | Česká Bělá C | 38 | 18,72 | HB | 9 | |||||
17. | Jindřichovice | 27 | 18,43 | JI | - | 27 | ||||
18. | Malčín | 26 | 20,59 | HB | 6 | |||||
19. | Smilov | 19 | 18,89 | HB | - | - | - | 0 | ||
20. | Podmoklany B | 18 | 19,10 | HB | - | - | 8 | |||
-. | Světlá nad Sázavou | 18 | 19,65 | HB | 2 | |||||
22. | Bříšťany | 17 | 18,53 | JC | - | - | - | - | - | 0 |
23. | Česká Bělá A | 15 | 18,80 | HB | - | - | - | - | - | 0 |
24. | Zdislavice | 7 | 20,08 | HB | - | 6 | ||||
-. | Výsonín | 7 | 20,42 | CR | - | - | - | - | - | 0 |
26. | Kámen | 5 | 18,56 | HB | - | - | - | - | 5 | |
27. | Loukov | 4 | 20,19 | MB | - | - | - | - | 4 | |
-. | Pohled | 4 | 20,76 | HB | - | - | 4 | |||
-. | Humpolec | 4 | 23,00 | PE | - | - | - | - | - | 0 |
30. | Rynárec | 3 | 25,08 | PE | - | - | - | - | 3 | |
31. | Předín | 0 | 18,16 | TR | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kostelec u Heřmanova Městce | 0 | 18,71 | CR | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Hrobice | 0 | 18,98 | PA | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Kejžlice B | 0 | 39,29 | PE | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Střížov | 0 | NP | HB | - | - | - | - | 0 | |
-. | Ždírec | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Libkova Voda | 0 | NP | PE | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Podmoklany | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Sobíňov | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kv 1 | Po 2 | Ži 3 | Ká 4 | Ky 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ždírec nad Doubravou | 115 | 17,03 | HB | 48 | |||||
2. | Nová Ves u Světlé | 68 | 18,77 | HB | 31 | |||||
3. | Dolní Krupá | 64 | 17,88 | HB | - | - | 21 | |||
-. | Kejžlice | 64 | 18,54 | PE | 21 | |||||
5. | Česká Bělá XS | 50 | 18,31 | HB | - | 7 | ||||
6. | Herálec | 44 | 19,94 | HB | 19 | |||||
7. | Zdislavice | 41 | 19,61 | HB | 18 | |||||
8. | Světlá nad Sázavou | 26 | 20,79 | HB | 14 | |||||
9. | Olešná | 8 | 17,64 | HB | - | - | - | 8 | ||
10. | Česká Bělá A | 4 | 20,01 | HB | - | - | - | - | - | 0 |
11. | Smilov | 2 | 24,47 | HB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Česká Bělá Raketky | 2 | 28,34 | HB | - | - | - | - | - | 0 |
13. | Žižkovo Pole | 1 | 21,31 | HB | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Chotěboř | 1 | 41,77 | HB | - | - | - | - | 1 | |
15. | Jindřichovice | 0 | 29,53 | JI | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: