Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kv
1
No
2
Ve
3
Ky
4
Ol
5

6
Ži
7
Kv
8
Po
9
Sm
10
He
11
Če
12
1. Kámen 104 17,76HB
13
7
20
7
9
20
17
11
----
2. Pohled 97 18,00HB
10
13
17
8
13
13
15
8
----
3. Žižkovo Pole B 93 17,50HB
3
20
11
20
5
17
0
17
----
4. Květinov 92 17,89HB
7
17
13
17
11
15
6
6
----
5. Srch 84 17,68PA
9
4
7
10
17
4
13
20
----
6. Vepříkov 59 18,54HB
1
15
10
-
15
8
7
3
----
7. Žižkovo Pole Divadlo 55 17,98HB
5
0
15
9
0
11
0
15
----
8. Česká Bělá 54 18,56HB
6
10
4
4
7
10
11
2
----
9. Petrovice 49 18,07HB
0
-
9
6
6
6
9
13
----
10. Nová Ves u Světlé 46 18,60HB
8
11
-
15
2
0
0
10
----
11. Lučice 43 18,75HB
4
9
0
2
4
7
8
9
----
-. Světlá nad Sázavou A 43 19,21HB
0
6
0
5
10
5
10
7
----
13. Věž 42 19,08HB
0
9
-
11
8
9
4
1
----
14. Olešná 40 16,76HB
20
---
20
-------
15. Sedlatice A 37 17,85JI
17
-----
20
-----
16. Kynice 21 19,03HB--
8
13
--------
17. Nevcehle 15 18,27JI
15
-----------
18. Výčapy B 11 18,55TR
11
-----------
-. Dolní Krupá 11 26,95HB
0
5
--
3
-
3
-----
20. Studnice 6 29,28JI
0
-
6
0
0
-------
21. Malčín 5 26,18HB-------
5
----
22. Smilov 4 26,26HB-------
4
----
23. Milíčov 2 21,12JI
2
-----------
24. Sedlatice B 0 24,13JI
0
-----
0
-----
-. Žižkovo Pole A 0 32,12HB------
0
-----
-. Humpolec 0 51,68PE
0
-----------
-. Počátky 0 55,05PE
0
-----------
-. Rynárec 0 NPPE
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kv
1
No
2
Ve
3
Ky
4
Ol
5

6
Ži
7
Kv
8
Po
9
Sm
10
He
11
Če
12
1. Česká Bělá 70 16,73HB
10
10
8
10
10
2
10
10
----
2. Herálec 45 18,44HB
6
8
10
1
2
8
8
2
----
3. Pohled 42 18,87HB
8
4
6
8
0
4
4
8
----
4. Nová Ves u Světlé 28 20,22HB
1
1
4
6
4
0
6
6
----
5. Lučice 26 18,85HB
0
6
2
2
6
6
0
4
----
6. Olešná 18 17,51HB----
8
10
------
7. Světlá nad Sázavou 14 21,10HB
4
2
0
4
1
1
1
1
----
8. Dolní Krupá 4 21,25HB
2
0
--
0
-
2
-----
9. Kochánov 0 23,56HB
0
-----------
-. Sobíňov 0 33,49HB------
0
-----
-. Maleč 0 39,50HB--
0
---------
-. Nevcehle 0 NPJI
0
-----------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Kv
1
No
2
Ve
3
Ky
4
Ol
5

6
Ži
7
Kv
8
Po
9
Sm
10
He
11
Če
12
1.Pohled 71 17,12HB
10
10
10
10
10
1
10
10
----
2.Herálec 50 19,04HB
8
6
8
0
8
8
4
8
----
3.Olešná 42 17,68HB
0
8
2
8
0
10
8
6
----
4.Lučice 32 19,39HB
0
4
-
6
6
6
6
4
----
5.Nová Ves u Světlé 20 20,67HB
4
2
6
0
4
2
0
2
----
6.Chotěboř 14 21,47HB
6
---
2
4
2
0
----
7.Vepříkov 4 23,72HB--
4
----
0
----
8.Česká Bělá XS 1 22,87HB-------
1
----
9.Malčín 0 27,16HB-------
0
----
-.Česká Bělá 0 NPHB------
0
-----


Celkem se účastnilo:  50 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: