Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Ve
2
Ky
3

4
Ži
5
Kv
6

7
Po
8
Sm
9
No
10
He
11
Če
12
1. Kynice 162 17,34HB
17,80
18,80
17,34
18,32
22,47
18,19
22,75
17,71
17,65
18,65
17,72
18,94
2. Květinov 161 17,43HB
18,74
NP
17,79
17,43
17,79
17,67
17,51
19,48
19,36
18,14
17,81
17,83
3. Pohled 120 17,59HB
18,68
18,70
18,49
28,60
18,01
18,59
17,59
26,17
18,41
20,42
18,15
19,44
4. Nová Ves u Světlé 119 17,83HB
19,35
18,31
20,08
23,32
17,95
18,13
20,64
18,44
17,83
19,40
23,48
18,69
5. Kámen 116 17,53HB
18,73
20,34
18,60
27,70
18,73
25,88
17,59
17,90
18,31
24,82
18,26
17,53
-. Srch 116 17,67PA
24,21
NP
19,82
19,50
17,70
18,27
19,07
30,77
17,67
19,17
18,37
18,42
7. Petrovice 105 17,68HB
NP
49,67
27,44
30,98
17,71
18,72
18,86
17,68
18,17
19,44
21,54
18,21
8. Žižkovo Pole B 103 17,80HB
NP
19,50
26,07
17,80
17,92
19,08
NP
17,86
17,80
42,04
17,98
19,06
9. Česká Bělá 75 17,95HB
18,50
19,54
21,92
21,17
NP
20,61
19,49
17,95
-
31,66
18,27
20,29
10. Věž 73 18,55HB
20,47
23,02
18,78
20,42
19,16
22,33
25,70
18,55
21,27
21,13
20,18
22,21
11. Nevcehle 60 16,46JI
17,18
--
16,46
16,87
19,34
------
12. Podmoklany 53 18,05HB
19,41
18,67
18,87
18,05
18,50
26,07
-
NP
----
13. Stéblová D 52 17,57PA
20,92
21,16
20,29
18,52
44,03
18,92
-----
17,57
14. Žižkovo Pole Divadlo 49 17,72HB-----------
23,53
15. Světlá nad Sázavou B 28 19,71HB
19,71
33,54
NP
19,77
20,10
23,59
19,71
NP
---
32,32
16. Světlá nad Sázavou A 27 19,20HB
NP
-
23,72
22,82
20,93
32,96
28,67
NP
NP
21,33
NP
19,20
17. Vepříkov 25 19,03HB
NP
19,03
27,77
19,05
19,59
NP
------
18. Olešná 24 17,53HB
17,53
----
19,12
------
19. Choltice 13 17,92PA
17,92
-----------
-. Dolní Krupá 13 18,92HB----
18,92
40,16
20,13
-----
21. Střížov 10 18,54JI
18,54
-----------
-. Věž B 10 19,26HB------
19,26
-----
23. Smilov Dobrá 6 20,82HB----
NP
---
20,82
---
24. Studnice 5 37,19CR-------
37,19
---
NP
25. Česká Bělá Jen tak 3 22,53HB------------
26. Kamenice 1 21,13JI
21,13
-----------
-. Kameničky 1 26,59CR-----------
26,59
28. Žižkovo Pole C 0 24,66HB
24,66
-----------
-. Studnice 0 29,36JI
29,36
-----------
-. Milíčov 0 31,25JI
31,25
-----------
-. Střížov B 0 NPJI
NP
-----------

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Ve
2
Ky
3

4
Ži
5
Kv
6

7
Po
8
Sm
9
No
10
He
11
Če
12
1.Pohled 100 15,93HB-
17,75
17,74
21,00
17,00
17,89
15,93
16,32
16,14
19,08
18,02
16,35
2.Herálec 78 17,18HB-
32,60
18,04
17,18
27,28
22,22
17,78
17,19
17,57
17,77
17,69
17,29
3.Dolní Krupá 64 16,96HB-
19,36
18,67
21,76
18,12
45,54
20,09
17,10
18,44
17,40
33,72
16,96
4.Lučice 34 18,32HB-
NP
NP
19,82
18,32
19,78
19,13
35,67
20,43
--
32,47
5.Olešná 14 19,34HB--
19,50
---
19,34
---
19,60
NP
6.Česká Bělá XS 12 19,61HB--
19,61
-
40,97
NP
-
35,35
--
27,84
30,62
7.Ždírec nad Doubravou 11 21,94HB-
44,51
-
21,94
NP
40,53
23,23
---
NP
26,52
-.Vepříkov 11 23,75HB-
23,75
35,52
38,41
35,70
45,60
------
9.Nová Ves u Světlé 6 22,67HB------
47,11
-
41,27
22,67
--
10.Stéblová 4 22,85PA-----------
22,85


Celkem se účastnilo:  53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: