Rok:

Výsledky ročníku 2007 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Po
2
Žd
3
St
4
Se
5

6
Ke
7
Ku
8
Ol
9
Ji
10
No
11
Če
12
Kv
13
1. Sedlatice 177 17,51JI
18,88
18,40
17,93
18,78
17,79
18,47
17,51
18,24
18,16
19,79
17,95
31,32
17,66
2. Nová Ves u Světlé 170 17,48HB
20,28
18,11
18,28
17,84
18,28
18,01
18,98
19,26
17,93
28,01
17,48
17,60
18,29
3. Květinov 114 17,40HB-
19,12
18,54
18,26
18,65
--
NP
17,80
-
17,56
17,52
17,40
4. Kejžlice 108 17,65PE
20,44
17,80
18,73
19,86
18,23
NP
17,65
18,90
17,95
20,01
28,35
18,62
NP
-. Olešná 108 17,94HB
19,53
26,82
27,30
18,22
18,41
18,71
21,47
19,62
18,14
19,78
17,94
17,97
18,58
6. Česká Bělá 105 18,09HB
19,41
19,76
18,09
18,25
18,30
18,44
18,37
31,46
25,48
19,82
18,90
29,93
18,93
7. Kámen 97 17,69HB
24,14
18,11
19,35
35,15
18,66
25,59
18,90
18,25
18,06
NP
17,99
17,86
17,69
8. Podmoklany 71 17,86HB
28,22
NP
28,50
18,95
25,57
20,59
NP
18,35
19,73
28,44
19,47
18,15
18,56
17,86
9. Kunemil 63 18,41HB
19,84
18,94
19,11
18,79
33,62
22,06
18,44
20,96
18,41
21,27
19,05
18,47
18,84
-. Nová Ves u Světlé B 63 18,41HB
30,34
19,69
20,58
18,51
-
18,87
NP
19,37
26,95
19,49
18,90
18,63
18,41
11. Věž 52 18,09HB
19,36
21,15
19,43
18,85
20,99
19,18
-
19,52
18,09
NP
19,24
20,78
22,29
12. Seč 44 17,88CR
23,82
17,88
18,80
--
18,06
-------
13. Kámen B 41 18,80HB
28,13
-
19,29
20,34
22,09
19,37
18,94
20,86
18,80
18,87
20,12
--
14. Urbanov 35 17,07JI-----------
17,62
17,07
15. Česká Bělá D 29 18,78HB
19,88
19,24
19,15
19,35
18,78
NP
19,25
27,27
19,63
25,82
20,37
18,98
NP
16. Střížov 22 18,67HB
22,46
18,67
19,96
20,26
19,53
20,70
19,80
20,72
25,06
----
17. Perálec 16 19,13CR
19,50
--
19,13
NP
--------
18. Hvězdoňovice 15 17,70TR----------
17,70
--
19. Radňov 10 18,91HB
29,92
22,90
NP
22,04
NP
31,03
20,13
22,01
NP
19,90
NP
18,91
NP
20. Jitkov 7 19,47HB
19,93
21,59
19,47
20,97
30,65
25,46
20,93
36,71
22,25
NP
-
39,23
25,30
21. Podmoklany B 5 19,79HB-
19,79
27,53
20,84
34,70
20,90
19,81
-
20,43
-
34,32
20,91
31,88
-. Sedletín 5 20,32HB
20,80
NP
29,35
21,52
20,95
21,21
20,32
22,76
38,26
----
23. Rohovka 3 18,98PE-
22,24
22,29
---
22,43
23,50
28,61
43,79
--
27,41
-
18,98
19,15
24. Pavlov 2 18,80JI-----------
18,80
-
-. Kejžlice B 2 19,47PE-----
22,12
NP
---
22,46
20,72
19,47
-. Blatno 2 19,75CR
28,00
20,24
22,65
19,75
---------
-. Příseka 2 19,83HB------
22,24
23,49
22,85
-
NP
20,36
19,83
28. Mirošov 0 19,82JI-----------
19,82
23,95
-. Ždírec nad Doubravou 0 22,01HB-
27,69
22,01
----------
-. Mirošov B 0 23,79JI-----------
23,79
NP
-. Smilov 0 24,35HB----------
24,35
41,78
24,73
-. Petrovice 0 24,88HB----
24,88
--------
-. Dobkov 0 24,99HB--
29,89
24,99
---------
-. Kunemil B 0 27,02HB-------
27,02
-----
-. Počátky 0 28,20HB---
28,20
---------
-. Pavlov 0 35,85HB------------
35,85
-. Skála 0 41,44HB-----
41,44
-------


Celkem se účastnilo:  51 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: