Rok:

Výsledky ročníku 2012 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Kv
1
Po
2
Ži
3

4

5
Ke
6
Kv
7
Ol
8
Žd
9
Sm
10
No
11
Ky
12
Če
13
1. Olešná 173 17,06HB
17,47
17,61
17,36
17,45
17,37
17,62
NP
18,01
17,54
18,51
NP
NP
17,06
2. Sedlatice 168 16,64JI
23,15
-
17,15
17,48
17,01
17,04
16,64
17,71
NP
18,61
20,16
17,54
17,23
3. Kejžlice 152 17,69PE
20,46
18,44
17,74
18,88
18,00
17,69
18,20
19,22
18,37
17,80
18,31
23,87
17,92
4. Květinov 142 17,47HB
22,87
NP
18,74
18,27
17,47
17,88
18,00
18,26
17,93
17,88
18,13
22,09
17,74
5. Věž 123 17,89HB
NP
24,21
18,51
20,62
18,36
18,33
18,55
17,89
18,51
18,33
18,46
18,49
18,63
6. Nová Ves u Světlé 109 17,65HB
21,09
17,80
17,65
-
18,89
17,68
17,86
19,11
NP
21,07
18,79
24,66
18,13
7. Žižkovo Pole 77 18,15HB
22,10
NP
18,15
18,31
20,18
21,99
18,61
18,66
NP
26,59
18,40
19,21
18,33
8. Česká Bělá B 72 18,14HB--
18,14
NP
18,47
18,95
19,07
21,40
19,49
20,85
21,73
19,29
18,55
9. Dolní Krupá B 69 18,11HB
22,44
19,85
-
18,80
18,93
18,11
18,68
19,83
26,89
22,46
20,93
19,50
21,97
10. Příseka 67 18,38HB
21,51
19,87
NP
18,87
18,93
20,71
NP
18,74
20,23
19,67
18,38
26,40
NP
11. Světlá nad Sázavou 62 18,00HB-
19,13
30,92
24,43
20,10
24,70
19,59
19,39
--
18,00
19,28
18,09
12. Petrovice 53 18,83HB
20,31
25,46
18,83
19,89
19,84
NP
24,49
19,84
20,74
19,01
19,94
22,25
19,94
13. Herálec 47 18,34HB--
18,62
19,88
NP
20,30
NP
18,34
18,56
22,18
28,32
28,57
18,91
14. Podmoklany 45 19,06HB
NP
19,42
19,64
NP
19,10
19,71
19,06
NP
25,01
NP
23,45
19,68
19,43
15. Žižkovo Pole B 43 19,08HB
30,70
19,63
19,08
19,98
19,42
20,14
20,56
31,01
20,67
34,85
21,35
21,05
20,87
16. Vepříkov 32 18,77HB-
21,28
19,95
21,44
19,14
25,16
18,77
NP
-
19,59
31,08
24,58
20,10
17. Netín 30 17,15ZR
19,66
17,15
NP
----------
18. Smilov 28 19,42HB
23,49
28,25
--
19,42
20,46
19,48
32,33
20,61
28,45
29,02
20,72
19,95
19. Plumlov 20 17,16PV---
17,16
---------
20. Předín 17 18,29TR
18,29
--
NP
--
NP
------
-. Česká Bělá C 17 19,07HB--
19,49
NP
21,99
-
20,37
27,64
21,38
40,71
19,07
32,41
20,45
22. Česká Bělá A 16 18,76HB----
18,76
19,42
-------
23. Boršov 15 17,27JI------------
17,27
-. Mladoňovice 15 19,08TR
19,08
------------
25. Chrášťany 13 18,00LT---
18,00
---------
-. Jakubov u Moravských Budějovic 13 19,17TR
19,17
------------
27. Šašovice 11 19,28TR
19,28
------------
28. Radostín nad Oslavou 9 18,30ZR--
18,30
---------
NP
29. Rynárec 8 19,75PE
26,76
-
22,58
23,44
19,75
25,61
-
NP
-
20,14
21,82
-
24,67
-. Rohovka 8 20,75PE
21,22
----
20,75
-
22,76
-----
31. Olešná B 5 18,77HB------------
18,77
-. Zdislavice 5 21,98HB
30,12
24,48
24,69
28,08
NP
NP
30,29
25,43
NP
22,57
29,35
NP
21,98
-. Podmoklany B 5 23,95HB-
23,95
------
NP
----
34. Kynice 2 21,24HB
25,12
--
21,24
21,40
NP
----
23,51
NP
-
35. Krasonice 0 18,32JI
NP
---------
18,32
-
NP
-. Želetava 0 19,02TR
22,07
-----
19,02
------
-. Rohovládova Bělá 0 19,22PA-------
19,22
-----
-. Jitkov 0 20,15HB-----
20,85
------
20,15
-. Sedlatice B 0 21,36JI------------
21,36
-. Zajíčkov 0 22,37PE------------
22,37
-. Herálec B 0 22,65HB----
22,65
--------
-. Dolní Krupá 0 25,22HB--
25,22
----------
-. Nová Ves u Světlé B 0 44,76HB----------
44,76
--
-. Netín Supersport 0 NPZR--
NP
----------
-. Kejžlice B 0 NPPE-----
NP
-------
-. Kámen 0 NPHB---
NP
---------
-. Únětice 0 NPPJ
NP
------------
-. Komorovice 0 NPPE
NP
------------
-. Pavlov 0 NPZR--
NP
----------


Celkem se účastnilo:  64 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: