Rok:

Výsledky ročníku 2010 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr.
1
Po
2
Ol
3
Žd
4

5
Ke
6
Kv
7
No
8
Ku
9
Če
10
1. Olešná 160 16,88HB
17,52
17,76
17,95
18,79
17,39
16,98
25,91
16,88
18,40
17,59
2. Sedlatice 136 17,07JI
18,16
-
17,07
19,88
17,68
18,00
18,47
18,02
18,00
17,31
3. Nová Ves u Světlé B 90 17,74HB-
18,88
19,01
19,73
17,74
18,21
24,66
17,97
18,58
17,85
4. Krasonice 85 17,46JI--
17,46
-
17,79
-
18,35
18,00
18,22
17,63
5. Kámen 81 17,30HB
17,74
20,95
NP
23,12
17,62
18,19
NP
17,30
NP
17,39
6. Kejžlice 78 17,85PE
18,61
27,87
18,60
19,97
18,87
17,92
19,99
17,85
18,88
19,60
7. Podmoklany 66 17,32HB
18,04
NP
NP
21,38
NP
17,50
22,15
17,44
21,30
17,32
8. Česká Bělá 56 17,80HB
18,26
17,80
NP
20,31
18,97
26,98
19,23
19,08
19,31
19,61
9. Květinov 55 17,23HB
NP
17,23
NP
19,44
17,96
NP
NP
18,00
--
10. Radňov 29 18,47HB--
18,47
20,10
NP
19,51
24,61
18,85
20,11
24,88
11. Žižkovo Pole 24 18,92HB
NP
19,12
20,24
20,74
NP
20,99
-
20,92
18,92
22,73
-. Nová Ves u Světlé 24 18,99HB-
18,99
--
20,13
NP
19,84
NP
19,93
19,32
13. Stará Říše 22 18,11JI----
18,27
-
18,70
18,11
--
14. Věž 19 18,80HB
30,00
20,44
-
21,32
36,92
19,48
NP
18,80
NP
21,15
NP
19,11
-. Kunemil 19 19,25HB
20,64
-
20,94
20,46
NP
23,68
19,66
NP
NP
19,25
16. Příseka 18 18,88HB
19,22
20,91
NP
32,18
23,08
18,88
NP
NP
21,16
20,25
17. Česká Bělá B 14 19,28HB-
24,53
19,28
32,47
19,39
19,39
NP
NP
20,52
NP
18. Netín 13 19,05ZR------
19,05
---
19. Boršov 9 17,70JI---------
17,70
-. Vepříkov 9 19,59HB
22,25
---
22,43
-
19,59
---
21. Petrovice 8 19,57HB-
20,10
24,63
33,26
NP
19,57
24,36
--
21,15
22. Želetava 5 19,60TR--
19,60
-------
-. Kynice 5 20,19HB
21,56
NP
21,03
35,17
26,96
NP
21,11
20,19
20,27
22,50
24. Světlá nad Sázavou 4 19,69HB
31,24
22,75
28,57
-
NP
19,69
NP
--
19,93
-. Olešná B 4 20,78HB
42,37
NP
21,03
22,36
--
21,39
20,78
21,11
-
26. Dolní Krupá B 3 19,97HB
NP
-
20,78
29,02
21,49
29,16
34,94
19,97
21,22
24,92
-. Šašovice 3 19,98TR------
19,98
---
28. Smilov 2 19,55HB
31,17
-
34,33
-
19,55
20,21
21,79
19,80
21,89
27,55
29. Rohovka 1 20,00PE----
20,50
20,00
21,99
---
-. Podmoklany B 1 20,43HB-
27,06
-------
20,43
-. Chotěmice 1 21,29TA------
21,29
---
-. Dobkov 1 21,81HB
21,81
---
22,20
----
35,22
-. Mirošov 1 26,29JI-
26,29
--------
34. Kejžlice B 0 20,73PE-----
20,73
----
-. Česká Bělá C 0 21,82HB---------
21,82
-. Herálec 0 22,20HB------
NP
NP
-
22,20
-. Perálec 0 25,43CR---
25,43
------
-. Koječín 0 25,53HB----
25,53
-----
-. Dolní Krupá 0 25,79HB
NP
NP
30,24
25,79
--
NP
--
NP
-. Kaliště 0 27,17PE-----
27,17
----
-. Příjemky 0 34,08HB---
34,08
------
-. Pohled 0 35,07HB---------
35,07
-. Humpolec 0 38,94PE----
38,94
-----
-. Kojetín 0 NPHB---------
NP
-. Kunemil B 0 NPHB--------
NP
-
-. Dobroutov 0 NPJI----
NP
-----
-. Žižkovo Pole B 0 NPHB---------
NP
-. Předín 0 NPTR------
NP
---


Celkem se účastnilo:  66 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: