Rok:
Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kv 1 | Po 2 | Ži 3 | Žd 4 | Ke 5 | Ká 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešná | 209 | 17,05 | HB | 77 | ||||||
2. | Květinov | 171 | 17,28 | HB | 64 | ||||||
3. | Nová Ves u Světlé | 151 | 17,67 | HB | - | 44 | |||||
4. | Žižkovo Pole | 132 | 17,83 | HB | 64 | ||||||
5. | Příseka | 100 | 18,60 | HB | 42 | ||||||
6. | Česká Bělá B | 95 | 18,20 | HB | 57 | ||||||
7. | Kynice | 94 | 17,94 | HB | 38 | ||||||
8. | Podmoklany | 92 | 18,04 | HB | 25 | ||||||
9. | Dolní Krupá | 90 | 18,39 | HB | 40 | ||||||
10. | Kejžlice | 88 | 17,76 | PE | - | - | 41 | ||||
11. | Česká Bělá A | 78 | 17,66 | HB | - | - | 19 | ||||
12. | Věž | 75 | 17,49 | HB | 16 | ||||||
-. | Žižkovo Pole B | 75 | 18,04 | HB | - | 40 | |||||
14. | Petrovice | 55 | 18,59 | HB | 23 | ||||||
15. | Sedlatice | 40 | 16,79 | JI | - | - | - | - | 40 | ||
16. | Česká Bělá C | 35 | 18,74 | HB | - | - | - | 11 | |||
17. | Vepříkov | 32 | 19,13 | HB | 13 | ||||||
18. | Předín | 30 | 18,17 | TR | - | - | - | - | 30 | ||
19. | Malčín | 25 | 19,55 | HB | - | 7 | |||||
20. | Plumlov | 20 | 16,67 | PV | - | - | - | - | - | 20 | |
21. | Bezděkov pod Třemšínem | 17 | 17,67 | PB | - | - | - | - | - | 17 | |
22. | Smilov | 16 | 19,78 | HB | - | - | - | - | 5 | ||
23. | Podmoklany B | 15 | 19,59 | HB | - | - | - | - | 12 | ||
24. | Světlá nad Sázavou | 14 | 19,34 | HB | - | - | 3 | ||||
25. | Boršov | 13 | 18,40 | JI | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Golčův Jeníkov | 13 | 20,59 | HB | - | - | - | - | - | 0 | |
27. | Zdislavice | 11 | 21,27 | HB | 10 | ||||||
28. | Bohdalín | 9 | 19,81 | PE | - | - | - | - | - | 9 | |
29. | Krasonice | 8 | 19,86 | JI | - | - | - | - | - | 8 | |
30. | Výsonín | 7 | 19,52 | CR | - | - | - | - | - | - | 0 |
31. | Rynárec | 6 | 19,20 | PE | - | - | - | - | - | 0 | |
32. | Oponešice | 3 | 20,99 | TR | - | - | - | - | - | 3 | |
33. | Herálec | 2 | 20,83 | HB | - | - | - | 2 | |||
34. | Kunemil | 0 | 19,32 | HB | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Kámen | 0 | 22,60 | HB | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Kamenice nad Lipou | 0 | 25,69 | PE | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Pohled | 0 | 26,46 | HB | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Rohovka | 0 | 30,74 | PE | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Česká Bělá | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Údavy | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Choltice | 0 | NP | PA | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Krásná Hora | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kv 1 | Po 2 | Ži 3 | Žd 4 | Ke 5 | Ká 6 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Olešná | 108 | 17,50 | HB | 50 | ||||||
2. | Ždírec nad Doubravou | 80 | 17,36 | HB | - | - | - | 30 | |||
3. | Kejžlice | 78 | 18,44 | PE | 31 | ||||||
4. | Žižkovo Pole | 72 | 17,67 | HB | 23 | ||||||
5. | Nová Ves u Světlé | 51 | 19,56 | HB | - | 19 | |||||
6. | Dolní Krupá | 48 | 19,77 | HB | 28 | ||||||
7. | Zdislavice | 42 | 18,93 | HB | 21 | ||||||
8. | Herálec | 38 | 20,26 | HB | 19 | ||||||
9. | Česká Bělá | 6 | 20,40 | HB | - | - | - | - | - | - | 0 |
10. | Boršov | 5 | 19,12 | JI | - | - | - | - | - | - | 0 |
11. | Smilov | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Česká Bělá XS | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: