Rok:
Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kv 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Ves u Světlé | 158 | 17,60 | HB | 9 | |
2. | Květinov | 147 | 17,10 | HB | 15 | |
3. | Kunemil | 140 | 17,27 | HB | 10 | |
4. | Kynice | 111 | 17,97 | HB | 0 | |
5. | Kejžlice | 103 | 18,19 | PE | 11 | |
6. | Žižkovo Pole B | 99 | 17,85 | HB | 6 | |
7. | Olešná | 94 | 16,55 | HB | 17 | |
8. | Kámen | 92 | 18,08 | HB | 4 | |
9. | Žižkovo Pole A | 78 | 18,40 | HB | 8 | |
10. | Petrovice | 77 | 17,95 | HB | 0 | |
11. | Česká Bělá A | 70 | 18,31 | HB | 2 | |
12. | Pohled | 62 | 18,55 | HB | 1 | |
13. | Vepříkov | 61 | 18,12 | HB | 3 | |
14. | Česká Bělá B | 51 | 17,80 | HB | 0 | |
15. | Světlá nad Sázavou B | 49 | 18,53 | HB | 5 | |
16. | Věž | 40 | 18,71 | HB | 0 | |
17. | Smilov | 22 | 19,16 | HB | 0 | |
18. | Krasonice | 20 | 17,44 | JI | 20 | |
19. | Hrobice | 17 | 18,22 | PA | - | 0 |
20. | Srch | 14 | 18,54 | PA | - | 0 |
21. | Chotěmice | 13 | 18,03 | TA | 13 | |
22. | Zdislavice | 4 | 20,05 | HB | 0 | |
-. | Podmoklany A | 4 | 20,14 | HB | - | 0 |
24. | Smilov Old boys | 3 | 22,82 | HB | - | 0 |
-. | Leština u Světlé | 3 | 29,98 | HB | - | 0 |
26. | Krásná Hora | 2 | 23,18 | HB | - | 0 |
27. | Světlá nad Sázavou A | 1 | 20,87 | HB | - | 0 |
-. | Humpolec | 1 | 21,42 | PE | 0 | |
-. | Pohled B | 1 | 36,48 | HB | - | 0 |
30. | Letohrad - Orlice | 0 | 21,32 | UO | - | 0 |
-. | Libkova Voda | 0 | 21,88 | PE | 0 | |
-. | Kaliště | 0 | 22,82 | PE | 0 | |
-. | Golčův Jeníkov | 0 | 26,35 | HB | - | 0 |
-. | Horní Studenec | 0 | 33,49 | HB | - | 0 |
-. | Velké Pavlovice | 0 | 33,90 | BV | - | 0 |
-. | Broumova Lhota | 0 | NP | HB | - | 0 |
-. | Česká Bělá | 0 | NP | HB | - | 0 |
-. | Potěhy | 0 | NP | KH | - | 0 |
-. | Rynárec | 0 | NP | PE | 0 | |
-. | Hněvkovice | 0 | NP | HB | - | 0 |
-. | Podmoklany B | 0 | NP | HB | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Kv 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ždírec nad Doubravou | 80 | 17,86 | HB | 6 | |
-. | Kejžlice | 80 | 17,38 | PE | 10 | |
3. | Herálec | 71 | 17,82 | HB | 8 | |
4. | Česká Bělá | 68 | 18,16 | HB | 2 | |
5. | Květinov | 42 | 19,31 | HB | 0 | |
6. | Světlá nad Sázavou | 23 | 20,17 | HB | 4 | |
7. | Olešná | 18 | 17,66 | HB | - | 0 |
8. | Zdislavice | 15 | 21,93 | HB | 5 | |
9. | Pohled | 12 | 20,99 | HB | - | 0 |
10. | Česká Bělá XS | 9 | 23,47 | HB | - | 0 |
11. | Česká Bělá B | 3 | 20,40 | HB | - | 0 |
-. | Chotěboř | 3 | 39,44 | HB | 3 | |
13. | Ždírec | 0 | 22,76 | HB | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: